wcag
Przejdź do treści
wcag

Oferta pracy – Księgowy/ starszy księgowy/ Specjalista ds. księgowości w dziale finansowo-księgowym

Szpital Chorób Płuc im. św. Józefa w Pilchowicach zatrudni Księgowego/ starszego księgowego/ Specjalistę ds. księgowości w dziale finansowo-księgowym
Zakres obowiązków:
• dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów finansowo-księgowych,
• wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,
• księgowanie operacji gospodarczych,
• weryfikacja poprawności dokumentów księgowych,
• analiza rozrachunków z kontrahentami, monitorowanie płatności i należności,
• rozliczanie, kontrola i kalkulacja kosztów szpitala zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• prowadzenie rozrachunków z pracownikami,
• sporządzanie sprawozdań na podstawie ksiąg rachunkowych.

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego ekonomicznego lub osoby w trakcie studiów na kierunku rachunkowość,
• doświadczenia w jednym z obszarów: rachunkowości, płac lub controllingu
• dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
• umiejętności sprawnej kalkulacji i analitycznego myślenia,
• umiejętności planowania i organizacji własnej pracy,
• skrupulatności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Oferujemy:
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę w godzinach: 7.00 – 14.35,
• interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjaznym otoczeniu,
• możliwość szkoleń i awansu
• stałe wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i stażu pracy ustalone w drodze negocjacji,
• świadczenia socjalne z ZFŚS,
• pewne miejsce pracy w niewielkim zespole i w przyjaznej atmosferze.

Prosimy przesłać nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Szpital Chorób Płuc im .Św. Józefa w Pilchowicach. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: fk@szppital-pilchowice.pl Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.
Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji dołącz poniższą zgodę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych przeze mnie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych także dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nw. adresy:
fk@szpital-pilchowice.pl;
szpital@szpital-pilchowice.pl
Osoba do kontaktu: Aneta Tkocz (32 33 19 971)