Telefoniczna ankieta dotycząca satysfakcji poziomu dostępności Szpitala dla osób ze szczególnymi potrzebami

Szpital informuje, że z dniem 1-go grudnia br. uruchomił możliwość telefonicznego wypełniania ankiety dotyczącej poziomu dostępności Szpitala dla osób ze szczególnymi potrzebami. Działania te stanowią realizację Grantu  „Eliminacja barier dla osób z niepełnosprawnościami w Szpitalu Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach”. Grant jest współfinansowanego w 84,28 % z budżetu środków Europejskich i w 15,72 % ze środków budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Numer telefonu pod który należy zadzwonić w celu telefonicznego wypełnienia ankiety to:  532-628-563, dostępny w dniach pn- pt od godziny 7 00 do 14 35

Ankieta dot_poziomu satysfakcji dostepnosci Szpitala